Domov    O nas    Kontakt
Društvo za izobraževanje za tretje življenjsko obdobje
Bootstrap Slider
Širimo obzorja, združujemo ljudi!

16 Oktober 2018 

URNIK PREDAVANJ

URNIK PREDAVANJ  2018/19- OBVESTILO

Posredujemo vam  urnik predavanj za študijsko leto 2018/19 z vsemi potrebnimi podatki. 
Zaradi premalo prijav ne bomo izvajali  naslednjih  izobraževalnih programov: nemščina 1,  španščina, slovenski in drugi pregovori in reki, moda skozi čas in bralni krožek.                                     
Za italijanščino  še iščemo mentorja in vabimo k vpisu še ostale člane, ki jih ta jezik zanima.                       
Za dramski krožek vljudno vabim k vpisu še vsaj dva člana . 
Zaradi službenih ali drugih obveznosti naših mentorjev bomo  tudi letos pričeli z nekaterimi predavanji v mesecu januarju  2019. Točen datum začetka predavanj vam bomo  sporočili pravočasno.
Prijave za vpis so še vedno možne, zato vljudno vabljeni, da se nam pridružite  pri izobraževalnih programih, ki vas zanimajo in veselijo.
V novem  študijskem letu vam želim mnogo  uspehov pri izobraževanju in prijetnega druženja v študijski skupini.

Z lepimi pozdravi!
V Murski Soboti, 15. 10. 2018                            
Predsednica: Danica Flisar

                                         
                                          URNIK ZA ŠTUDIJSKO LETO 2018/19

ŠTUDIJSKI PREDMET                                        MENTOR                 DAN IN URA    UČILNICA    ZAČETEK PREDAVANJA

1 ANGLEŠČINA, 1. stopnja                        Jasmina Drolc-Žido      Torek,ob 10,45        učilnica 7                6. novembra
2 ANGLEŠČINA, 3. stopnja                        Jasmina Drolc-Žido      Torek,ob 9. uri         učilnica 7                6. novembra
3 ANGLEŠČINA, 7. stopnja                        Jasmina Drolc-Žido      Četrtek,ob 10.45      učilnica 7                8. novembra
4 Angleščina, obn. stopnja                        Jasnina Drolc-Žido       Četrtek,ob 9.uri        učilnica 7                8. novembra
5 NEMŠČINA, obnov. skupina                    Karolina Kolmanič        Sreda,ob 9. uri         učilnica 7                7. novembra
6 RAČUNALNIŠTVO, 1.stopnja                   Tomislav Vrečič           Torek,ob 14,00 uri    učilnica 1             13. novembra
7 RAČUN., obn.stopnja 1. skupina              Tomislav Vrečič           Torek,ob 15.45 uri    učilnica 1             13. novembra
8 RAČUN., obn.stopnja 2. skupina              Tomislav Vrečič           Sreda,ob 15.30 uri    učilnica 1             14. november
9 UPORABA PAMETNIH NAPRAV                RomanaVogrinčič         Ponedeljek,ob11.45  učilnica 7             12. november
10 ZNAŠ, NAUČI DRUGEGA
    UPORABA PAMETNIH NAPRAV              Tatjana Drexler           Četrtek,ob 9. uri        učilnica 7              25. oktobra
11 ZDRAVJE IN PREHRANA                      Jolanda Prelec-Lainščak Sreda,ob 10,45         učilnica 7              24. oktobra
12 NASVETI ZA DOMAČI VRT                   Brigita Šuštaršič           Četrtek, ob9. uri        učilnica 9              25. oktobra
13 SLOVENSKI LIKOVNI UMETNIKI           Tatjana Vukovič           Ponedeljek,ob 10.uri  učilnica 9             12. novembra
14 PRAVO ZA VSAK DAN                          Več predavatelje     O posameznem predavanju boste  obveščeni
15 MURSKA SOBOTA, SPOZNAJMO NAŠE MESTO Več predavateljev O posameznem predavanju boste obveščeni
16 100 LET PRIKLJUČITVE PREKMURJA MATIČNI DRŽAVI Aleksander Ružič                   učilnica 9              Marec 2019
17 ZGODOVINA SLOVENCEV                     Aleksander Ružič                                        učilnica 9              Januar 2019
18 ETNOLOGIJA                                      Jelka Pšajd                                                 učilnica 9              Januar 2019
19 SPOZNAVAJMO KULTURNO DEDIŠČINO NAŠIH KRAJEV Nadja Ivanc-Miloševič                    Po predhodnem obvestilu
20 SPOZNAVAJMO SLOVENIJO IN NJENE SOSEDE Več mentorjev                                          Po predhodnem obvestilu
21 RIŠEM, SLIKAM                                  Tamara Špitaler-Škorič    Petek,ob 11. uri       učilnica 7              12. oktober
22 DELAVNICA: IZDELAVA PUNČK IZ CUNJ Maja Flegar                  Ponedeljek,ob10. uri učilnica 7            22. oktober
23 FOTO KROŽEK                                   Jože Bratuš                    Petek,ob 9. uri         učilnica 1            12. oktober
24 MODELIRANJE Z GLINO                      Ivanka Lehner                                             učilnica 7             Januar 2019


DEŽURSTVO Ponedeljek, 9-11 učilnica 7 od septembra naprej